Kahverengi Labrador

labrador dünyası

Kahverengi Labrador Yavruları

Kahverengi labrador diğer ismi ile çaklıt Labrador retriever yavruları, A kalite kahve labrador yavrularımız, pet pasaportlu ve micro chipli olup ırk ve sağlık garantilidir. Kahverengi labrador yavruları diğer renklere göre karakteristik ve davranış özellikleri açıcından her hangi bir farklılık göstermemekle beraber, görselliği haricinde bir farklılığı bulunmamaktadır.

labrador retriever kahverengi  labrador retriever kahverengi

labrador retriever kahverengi  labrador retriever kahverengi

Kahverengi labrador Özellikleri

Kahve Labrador nasıl bir köpektir ve Yaşam alanımıza dahil ettiğimiz Labrador ırkının yetiştirilmesinde dikkat edeceğimiz hususlar nelerdir?

Kahverengi labrador özellikleri nedir, labrador bakımı nasıldır, labrador kaç yıl uaşaşar gibi tüm soruların cevabını konu içerisinde bulacaksınız. Labrador gerçek adı labrador teriever ırkı olarak nitelenmektedir.

Ülkemizde en fazla bakılan köpeklerden biri olmasıyla beraber insanların ilgisini çeken sevimli güzel bir ırktır.Renkleri sarı, siyah ve kahverengi olarak çeşitleri vardır.Güçlü ve dayanıklı bir köpek ırkıdır.Şimdi detayınla Labrador karakter özellikleri ve bakımı hakkında bilgi verelim. beyaz labrador

Labrador Irk Standartları,

Yükseklik Erkek de 56 – 61 cm
Yükseklik Dişide 53 – 58 cm
Kilo Erkek de 27 – 34 Kg
Kilo Dişide 25 – 32 Kg

Labrador kahverengi özellikleriözellikleri ile beraber evde beslenmeye de uygun bir ırk olsalar da gerekli egzersizi her gün en az 2-3 saat dışarıda gezer almalıdır.Bahçeli bir ev onun için daha iyi bir seçenektir.Enerji fazlalığı nedeniyle sürekli hareket eden Labrador eğer yeterli egzersizler yapılmazsa obur olma eğilimindedir dikkat edilmesi gerekmektedir.

Tüy bakımından fazla sorun yaratmayan bir ırktır.Her gün düzenli fırçalama tüy sorunu yaşatmaz. Orta Şiddette tüy dökebilmektedir.

Labrador ırkının kökeni Kanada’ya bağlıdır.Labradorları Kanada’da buzlu sular içersinde atlatarak ağlarını kıyı alana çekmek için bu köpek cinsinden faydalanılırdı. siyah labrador

Labrador ilk defa köpek besleyecek ırklar açısından uygun bir ırktır. Hem karakteri hem de dost canlısı olması nedeniyle ilk defa köpek besleyeceklere labrador ırkı köpek tavsiye edilmektedir.Köpeğinizi ev ya da bahçede beslemeniz mümkün.Ama biz her zaman köpek beslemek isteyen kişilere bahçeli bir ev öneriyoruz.Bu büyük ırk bir köpek ve bunun tuvaleti ve ilerde yavru aldığınızı varsayarsak büyük bir köpek olacağını unutmamalısınız.Güzel bir kulübede yapılarak köpeğin kışında orada kalması sağlanabilir.

Köpeğin kişiliğini tamamen sizin Ona sağlayacağınız yaşam standartları ile belirleyeceğinizi ve farklı bir yapıda olduğunu unutmamak gerekir.

Kahverengi Labrador Retriever, ülkemizde tanımlanan ismi ile çikolata labrador veya çaklıt labrador retriever yavrusu familyasındaki siyah labrador retriever ve beyaz labrador retriever renklerine göre üretimi daha zor ve albenisi daha yüksek bir labrador retriever rengidir. Kahve rengi labrador retriever yavrusu bebeklik döneminde her ne kadar göz rengi mavi olsa da ilerleyen ergenlik ve yetişkinlik dönemin de bu renk pigmenti orijinal rengi olan badem rengine dönmektedir.

Labrador kahverengi yavrularımız uluslararası ırk standartları belirleme federasyonu FCI standartlarında olup, ırk anatomik standartlarını net olarak yansıtmaktadırlar. siyah labrador

Ülkemizde labrador retriever ırkında renk skalası açısından en fazla talep gören labrador retriever kahverengi yavrularıdır.  Görünümü itibariyla kahve labrador retriever ırkı popülaritesini korumaya devam etmektedir. Kahverengi labrador yavruları gerek bebeklik dönemlerinde, gerek erişkin oldukları dönemlerde fiziki görünümleri ve albenileri son derece yüksektir. toy poodle

Çaklıt labrador retriever yavruları yetişkin oldukları dönemde diğer beyaz ve siyah labrador yavrularına göre görselliği son derece yüksel olan bir labrador retriever yavrusu rengidir. kahverengi labrador

Türkiye nin her noktasına aynı gün güvenli ve pet pasaportlu olarak gönderimi sağlanmaktadır.

İletişim

Kahverengi Labrador

0544 255 3137

Tayfun Acar

facebook labrador retriever youtube köpek kulübü kanalı instagram labrador

Ana Sayfa

Toy Poodle | Tayfun Acar | Maltese Terrier | Cane Corso | Alman Kurdu | Border Collie | Süs Köpekleri